بازیابی کلمه عبور

قوانین و مقررات وب سایت آرمین اسپورت

در وب سایت آرمین اسپورت تمامی بلیط های ورودی و هزینه خدمات در مجموعه های ورزشی تحت پوشش به صورت بلیط الکترونیکی (تیکت) با امکان پرداخت آنلاین برای مشتریان محیا محیا شده است.

بلیط های الکترونیکی تحت نام آرمین برگ در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

هر آرمین برگ دارای کد و شناسه منحصر به فردی میباشد که فقط برای یک نفر و یکبار مراجعه به مجموعه مربوطه می باشد.

هر یک از خدمات قابل ارائه در مجموعه های به صورت یک محصول (آرمین برگ) در سایت آرمین اسپورت قرار گرفته است که پس از ثبت و پرداخت هزینه رسید و فاکتور آن در اختیار مشتری قرار میگیرد که مشتری با ارائه کد شناسه و یا پرینت رسید در محل مربوطه، میتواند از خدمات مجموعه مطابق شرح در رسید خود استفاده نماید.

تمامی سوابق ثبت سفارشات و پرداخت های در قسمت پروفایل مشتری ثبت و قابل مشاهده میباشد.

هر زمان در حین پروسه ثبت سفارش و پرداخت، مبلغی از مشترک کسر شود و پس از آن کد مربوطه به هر علتی به دست مشتری نرسد. تمام هزینه پرداختی مشتری به وی عودت داده خواهد شد.

مشتری میبایست قبل از خرید هر آرمین برگ، دقت کافی از بابت قیمت، امکانات مجموعه، شرایط پذیرش مجموعه، سانس های پذیرش، روزهای سرویس دهی به عمل آورد و سپس در صورت تمایل اقدام به ثبت و پرداخت هزینه نماید.

مراحل خرید آرمین برگ بگونه طراحی شده که مشتری بتواند پس از ثبت سفارش فرصتی برای بررسی مجدد بلیط داشته باشد و در صورت نیاز تغییراتی در تعداد بلیط ها و یا حذف آن را داشته باشد.