قوانین استفاده از خدمات

  1. خدمت اصلی وب سایت آرمین اسپرت، ارائه بلیط تخفیف دار مجموعه های ورزشی تحت پوشش، به صورت کد دیجیتالی میباشد. که با ارائه به پذیرش مجموعه حق استفاده از خدمات بلیط را خواهید داشت.
  2. مسئولیت هرگونه سوء استفاده از کد های خریداری شده به عهده مشتری میباشد، لذا کدهای خریداری شده را به هیچ وجه در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهید.
  3. هزینه بلیط های خریداری شده به هیچ وجه قابل استرداد نمیباشد. لذا در هنگام ثبت سفارش و پرداخت حتما توجه کافی و لازم داشته باشید.
  4. بلیط خریداری شده، فقط در همان مجموعه خریداری شده قابل استفاده میباشد.
  5. تمامی بلیط های خریداری شده تا پایان زمان فعالیت مجموعه مورد نظر قابل استفاده میباشد. لذا حتما قبل از خرید طی تماس با پذیرش از میزان اعتبار و فعالیت مجموعه مورد نظر مطلع شوید.
  6. بلیط ها فاقد سانس بندی و جنسیت فرد استفاده کننده میباشد. لذا قبل از مراجعه به مجموعه مورد نظر، حتما از سانس ها و برنامه بانوان و آقایان طی تماس با پذیرش یا مطالعه توضیحات بلیط در سایت، از زمان سرویس دهی، سانس بندی مطلع شوید.
  7. شرایط استفاده هر بلیط حتی پس از فروش تا قبل استفاده توسط مدیریت قابل تغییر میباشد، لذا حتما قبل از مراجعه حضوری تمامی قوانین و مشخصات و نحوه سرویس دهی بلیط مربوطه را با مراجعه به سایت و صفحه مخصوص همان بلیط، مطالعه فرمایید.